AKTUALITY

To nejlepší ze Souflé

14. 6. 2018 v 19:00, Místodržitelský palác, Brno-Střed

Srdečně Vás zveme na koncert do Místodržitelského paláce. Představíme se tentokrát více jako sólisté, ale zazní i několik komorních skladeb. Na koncertě uslyšíte skladby Josepha Haydna, Wolfganga Amadea Mozarta, Fryderyka Chopina, Antonína Dvořáka, Julese Masseneta a Luboše Fišera. Z barokních skladatelů bude ke slyšení Georg Philipp Telemann a Benedetto Marcello.

Určitě přijďte!:-)

Hudba a prostor

16. 6. 2018 v 17:00, kostel Povýšení svatého Kříže, Doubravník

Koncert v Místodržitelském paláci a Hudba a prostor v Doubravníku budou koncerty, na kterých Souflé bude pravděpodobně naposled v kompletní sestavě, protože po prázdninách už nebude v původním složení pokračovat.

Koncertem v Doubravníku se vrátíme symbolicky na místo, kde jsme se Souflé před dvěma lety začínali. Tamější kostel je opravdu kouzelné místo s výjimečnou akustikou. Na koncertě vystoupí také mladší soubor Pištiband, se kterým jsme hráli v Dačicích a Jevišovicích.

Těšíme se na Vás!:-)

Prázdninové vyhrávání

28. 8. - 2. 9. 2018, na zámku Červená Lhota

Už počtvrté budeme hrát na jednom z prohlídkových okruhů Červené Lhoty, jen tentokrát v trošku menším obsazení. Pokud budete náhodou v jižních Čechách, zastavte se za námi.:-)